+420 608 624 591

Veselí nad Moravou

Degustační odpoledne v parku

Veselí nad Moravou

 

Přehled

Nabízíme ochutnávku vína veselého vinařství Dog in Dock v areálu zámeckého parku.

Degustace se koná ve Veselí nad Moravou, kde v těsné blízkosti Baťového kanála si prohlédneme mladé vinohrady odrůd solaris a sauvignier gris. Po té se pěšky přesunueme do zámeckého parku, kde ochutnáme ty skvělá vína akutuálního ročníku vinařství Dog in Dock. Dozvíte se různé zajímavosti o odrůdách, výrobě vína, které si pak můžete prověřit v malém kvízu a ve slepé degustaci na závěr.

Degustace končí po 18. hod. Samozřejmě je možné degustaci i prodloužit. Budete mít dostatek časi si vínka vychutnat v krásném areálu a ještě si užít večer. Rádi vám prozradíme, jaká místa rozhodně stojí za vaši návštěvu, kde vám připraví chutnou večeři či výtečnou kávu, zákusek a kde se nejlépe sedí u sklenky vína.


Průběh odpoledne

Začátek: 15:00
Konec: 18:00
Minimální počet osob: 2
Maximální počet osob: 12

Cena zahrnuje:

Degustace 10 vzorků vína
Moravské dobroty k zakousnutí
Služby průvodce – sommeliera – vinaře

Extra služby:

Doprava 100kč/os.

* Vzdálenější nástupní místa za poplatek – prosím, kontaktujte nás pro podrobnější informace


FAQ

Vinařskou stezku je možné absolvovat každý den během letní sezóny. Když počasí dovolí, tak i v září. Vinaři mají otevřeno denně v čase od 10:00 - 17:00. Vinařství Kněži hora má přes víkend oficiálně zavřeno, ale po telefonické domluvě Vám otevřou. :-) Lísky můžete koupit na webu nebo v přístavech Baťova kanálu ve Veselí nad Moravou a ve Strážnici.
Ve vinařském pasu je 32 degustačních kuponů, které můžete uplatnit v 8 vinařstvích. 1 kupon = 1 degustační vzorek vína.