+420 608 624 591

O nás

Vítáme vás na stránkách Krajem za vínem!

Vítáme vás na stránkách Krajem za vínem!

Jsme malá cestovní agentura ze Strážnice, která vznikla z velké touhy podělit se o naši vášeň k vínu, k jižní Moravě a našemu domovu.
Nabízíme zážitkové cesty za vínem postavené na našich dlouholetých zkušenostech.
Věříme, že toho máme mnoho co nabídnout.

Jižní Morava  - balzám na duši a chuťové pohárky

Pozitivní účinky pobytu jsou zaručeny! Nevěříte? Přijeďte se přesvědčit na vlastní oči! Mluvíme z vlastní zkušenosti. Načerpejte energii Slovácka a dobrou náladu od místních lidí. Elán, který získáte na Moravě, vám vydrží dlouho i během náročnějších pracovních dnů. Zaručujeme Vám, že se Morava stane Vaší srdeční záležitostí.

Máme výlet pro každého z vás!

Jste na Moravě poprvé nebo ji navštěvujete pravidelně? Ukážeme vám, jaká místa, atrakce, vína a restaurace vám rozhodně nesmí uniknout!
Chcete hlouběji porozumět proniknout do výroby vína a pěstování révy? Zažijte našlapaný den vinaře a poznejte tajemnou cestu vína z vinohradu až do skleničky. Získáte nové vědomosti a hlavně budete poctivě degustovat!

Chystáte oslavu, party, večírek, teambuilding nebo rozlučku se svobodou? My Milujeme oslavy! A pomůžeme vám udělat Váš den ještě výjimečnější a nezapomenutelnější!

Vyberte si ze široké nabídky našich tematicky laděných výletů a vícedenních balíčků nebo si sestavte svůj vlastní program a využijte našich přepravních služeb.